iPhone X v novém zlatém odstínu Blush Gold [Prognóza]

Pokud je vám odstín Blush Gold povědomí, nemýlíte se. Jako o jednom z možných barevných provedení iPhone X se o něm hovořilo už před jeho představením. Nakonec se však tato informace ukázala jako lichá a zdálo se, že se zařadí mezi další nepotvrzené spekulace.

Nyní se však varianta zlatého iPhonu X v odstínu kombinující barvu mědi a zlata (Blush Gold) vrací na scénu. O tom, že je barevná varianta s kódovým označením D21A dokonce už ve fázi výroby nyní přišel známý prognostik Genjamin Geskin.

Ten se o nových iPhonech vyjadřuje pravidelně a řada z těchto informací se nakonec ukázala jako pravdivých. Na druhou stranu to byl právě on, kdo propagoval původní varinatu iPhone X Blush Gold ze které nakonec sešlo. Nabízí se tak otázka, zda “znovuobjevení” zlatého iPhonu X není jen oprášení staré senzace. 

Podle Bena nikoliv. Podle něj si Apple tuto variantu pouze “uchoval” na později. Jako podporu svého tvrzení doložil na svém twitterovém účtu několik reálných fotografií. Na nich je mimo jiné vidět i slot pro SIM kartu v barevném provedení Blush Gold. 

Zda se tato informace nakonec potvrdí je těžké říct. Dozvědět bychom se to mohli už 27. března, na kdy Apple plánuje první letošní Event. Ten se sice zaměří na vzdělání, ale není vyloučeno i představení několika obdobných novinek. 

I kdyby se verze Blush Gold nepotvrdila, stále je ve hře možnost červené edice PRODUCT (RED) se kterou Apple začal u iPhonu 7. Letošní modely však na toto limitované provedení stále čekají. 

(iPhone X ve verzi Blush Gold)

Zdroj: Twitter Benjamin Geskin

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.