Apple představil nové příslušenství pro Apple Watch a iPhony

Apple se rozhodl rozšířit již tak početné portfólio příslušenství pro Apple Watch a iPhony. Jak je u příslušenství zvykem, tak se v nabídce objevilo bez jakékoliv zmínky.

Do palety Apple Watch nově přibyly tři silikonové sportovní řemínky v provedení zářivě žlutá, paprikově oranžová a tmavě modrozelená. Na jejich vizualizaci se můžete podívat níže.

Pokud se budeme bavit o prvních dvou provedení, tak to jsou jednoznačně nejvýraznější barvy celé palety. Na druhou stranu se jedná o barvy patřící spíše k létu a jejich představení na sklonku prosince moc smysl nedává. Dost možná tak Apple cílí na ty, které “zahřeje už jen pohled” na teplé barvy.

K dispozici jsou provedení jak pro 38 tak 42 mm Watch a cena zůstává stejná jakou u silikonových sportovních řemínků známe, a to 1490 CZK. Nakupovat můžete pomocí odkazu zde.

Stejných barevných variant jako řemínky Apple Watch se dočkali i iPhony 7 (Plus), 8 (Plus) a X. Jediným rozdílem v radě pro Watch a iPhone je označení. Tmavě modrozelená je u iPhonu vedena jako vesmírně modrá. Co se týká barevných provedení platí stejná věc jako u hodinek. Vlastně neplatí.

U Apple Watch se jedná o barvy, které “nikoho neurazí”, ale zejména u iPhonu X vypadá toto provedení lacině a k charakteru smartphonu z kovu a skla za minimálně 30 000 CZK se prostě nehodí. Dozajista se najde spousta majitelů iPhonu X, která jej bude chtít “vyzdobit” jako “slunečnici” nebo “papriku”. A že by u ostatních modelů vypadala tato kombinace barev o mnoho lépe se také říct nedá. Nicméně, jak se říká 1000 provedení 1000 názorů. Ať si každý udělá ten svůj.

Cena tohoto příslušenství pro modely 7 a 8 byla stanovena na 999 CZK. K nákupu můžete použít tento odkaz. Za kryty pro pluskové modely a X si připlatíte 191 CZK (1190 CZK). Odkaz na nákup naleznete zde.

Z nadcházejícími vánočními svátky se dá očekávat, že Apple na svůj eshop bude přidávat další příslušenství. A my tak můžeme jen doufat, že Apple bude pro příště zejména u iPhonu X volit vhodnější barevné kombinace.

Zdroj: Apple 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.