Unikla oficiální grafika vyobrazující nové iPhony a Apple Watch

U předstatování nových produktů od Applu se v posledních letech nikdy nejedná o překvapení v pravém smyslu. Loni, předloni, vždy jsme měli řadu informací, které pomohly nová zařízení poodhalit ještě před jejich představením. Hlad po informacích je však stále větší a větší. Vyústěním letošního “snažení” je odhalení oficiální grafiky s podobiznou nových iPhonů a Apple Watch. Tu se podařilo získat redaktorům známého webu 9to5mac.

iPhone XS a iPhone XS Plus

Co se týká názvu nových smartphonů, prozatím převládá u nástupce iPhonu “ten” a chystané Plus verze označení XS. Vcelku logicky by se tak Apple vrátil k osvědčenému označení, které charakterizovalo zařízení s nezměněným designem, ale vyšším výkonem a několika vylepšeními. A upřímně řečeno, na nových grafických materiálech je nejzajímavější jejich barva.

Na první pohled nevypadá, že by se mělo něco měnit. Notch, edge to edge design, tlačítka, vše je na svém místě. Nicméně, abychom se vrátili k barvě. Vzpomínáte si na Blush Gold? Kombinace měděné a zlaté o které se spekulovalo již před příchodem iPhone X. Nyní to vypadá, že se její modifikace opravdu nakonec dočkáme. A nutno uznat, že vypadá opravdu parádně. 

Apple Watch Series 4

V porovnání s iPhony, je u 4. generace Apple Watch na první pohled více změn. První věc, která na nových chytrých hodinkách upoutá je nové prostředí watchFace a barevné provedení šasi. To v podstatě odpovídá odstínu použitému u iPhonu XS. Pravděpodobně je jedná o kombinaci odstínů mědi a zlata. Při pohledu na watchFace neupoutá ani tak jeho grafika jako spíše velikost. Tu by mělo mít na svědomí predikované zvětšení displeje resp. zobrazovací plochy o 15%. Pokud se zaměříme na ovládací prvky, všimneme si přepracované korunky, bočního tlačítka a nového otvoru mezi nimi (pravděpodobně další mikrofon).

I přes velké množství informací, které se o nových produktech podařilo shromáždit, má rozhodně cenu sledovat 12. září jejich představení. Prezentace Applu jsou pro každého fanouška Applu vždy zážitkem a navíc, rozhodně nevíme všechno a je dost možné, že se dočkáme i nečekaných překvapení. 

Zdroj: 9to5mac

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.