Nabíječka AirPower by se měla začít prodávat již za měsíc [Prognóza]

První bezdrátová nabíjecí podložka od Apple – AirPower je již více než v očekávání. Přesto, že byla představena již v září loňského roku spolu s iPhonem X na Special Event, stále nevíme, kdy bude k dostání. Na podložku využívající standard Qi, schopnou nabít tři zařízení zároveň (iPhone, Watch a AirPods) tak stále marně čekáme.

V průběhu týdne však probleskla éterem nepotvrzená informace o tom, že by se podložka AirPower měla začít prodávat koncem března. Tato informace přišla od jednoho nejmenovaného zdroje z řetězce Best Buy. Pokud vám tento název nic neříká, tak vězte, že se jedná o významného hráče na trhu maloobchodního prodeje spotřební elektroniky zejména v USA a Kanadě. To znamená, že tato informace nemusí být až tak zcestná, jak se na první pohled může zdát.

Na to, kde je pravda, respektive kdy a za kolik se začne AirPower prodávat si tak musíme ještě počkat.

Cena AirPower je totiž podobnou záhadou jako zahájení prodeje. Jediný “odhad” nebo marketingový tah, těžko říct, provedl polský e-shop X-kom. Ten podložku na svých stránkách nacenil na 999 PLN (polských zlotých). To je v přepočtu cca 6 000 CZK. Pokud si vezmeme, že v současné době Apple prodává Qi bezdrátové nabíječky Belkin a Mophie pro jedno zařízení za necelé 2 000 CZK, nemusí být tento “odhad” ceny nabíječky pro tři zařízení daleko od pravdy.

Zdroj: Appleinsider

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.