Belkin představil nové bezdrátové nabíječky pro iPhone X a iPhony 8 (Plus)

Mezitím co stále čekáme na představení nabíjecí podložky AirPower od Applu, Belkin nezahálí. Na právě probíhajícím technologickém veletrhu CES, který se tradičně koná v Las Vegas představil několik zajímavých řešení bezdrátových nabíječek pro iPhony. Pojďme se na ně podívat.

Belkin Boost Up Bold Wireless Charging Pad

První novinka od Belkinu je přímým příbuzným nabíjecí podložky Boost Up, která je v bílé barvě v nabídce Online Apple Storu. Boost Up Bold však přichází kromě bílé i tři další barevné kombinace (černá, růžová, modrá) a rychlejší nabíjení až 10 W ve standardu Qi.

Odkaz na oficiální stránky výrobce: Boost Up Bold Wireless Charging Pad

Belkin Boost Up Wireless Charging Stand

Bezdrátové nabíjení je pro iPhony inovace, ale pro určitou část uživatelů představuje i omezení. Většina současné nabídky se totiž soustředí na horizontální provedení nabíjecích podložek. Uživatelé, kteří byly zvyklí mít telefon ve svislé poloze ve které se dá i něco udělat jsou najednou nuceni telefon odkládat. V Belkinu se nad tím zamysleli a konečně přišli s řešením. Kruhovou nabíječku Boost Up posadili na stojánek, který umožňuje nabíjení iPhone X, 8 (Plus) nejen ve svislé poloze, ale navíc na výšku i šířku. Nabíjecí stojan nabídne stejné specifikace jako předchozí horizontální provedení. Rychlo nabíjení až 10 W Qi a dokonce stejná barevná provedení (bílá, černá, růžová, modrá).

Odkaz na oficiální stránky výrobce: Boost Up Wireless Charging Stand

Belkin Boost Up Dual Wireless Charging Pad

Máte v domácnosti dva iPhony s bezdrátovým nabíjením? Žádný problém. Belkin na CESU představit zajímavou alternativu v podobě duální bezdrátové nabíječky. Každá z nich je opět schopna nabíjet zařízení podporující Qi a to 10 W.

Odkaz na oficiální stránky výrobce: Boost Up Dual Wireless Charging Pad

Belkin Boost Up Wireless Charging System

Až v budoucnu přijdete do restaurace, kanceláře nebo hotelu budete si i díky této nabíječce moci v klidu nabít telefon během schůzky nebo pracovního oběda.

Odkaz na oficiální stránky výrobce: Boost Up Wireless Charging System

Pokud už nedočkavě hledáte, kdy budou tyto výrobky k dispozici, potěšíme vás. Bude to nejpozději do letošního léta, respektive na jaře letošního roku. Ceny pro jednotlivé nabíječky prozatím nebyly stanoveny, ale dají se odhadnout od ceny současného modelu Boost Up v nabídce Online Apple Storu, který vyjde na 1719 CZK.

Zdroj: Belkin

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.