Na Zonky bude možné investovat přímo z Apple Watch [Aktualizace]

Mobilní aplikace Zonkois, která v iOS nahrazuje desktopové prostředí p2p půjčkového portálu Zonky, chystá velkou inovaci. V blížící se verzi 2.0 bude možné do vybraných půjček investovat přímo přes Apple Watch. 

Celý proces investování bude velice jednoduchý. Uživatele na novou půjčku (dle vybraných kritérií) upozorní stejně jako doposud notifikace. Po jejím rozbalení bude možné zobrazit stručný detail půjčky, vybrat částku a potvrdit investici. 

 

V případě, že má uživatel v iOS aplikaci Zonkois investiční částku předvolenou, celý proces investování přes Apple Watch se urychlí, respektive omezí na pouhé dva kroky. 

Podle dostupných informací od autorů aplikace by měla být aktualizace Zonkois na verzi 2.0 dostupná v App Store začátkem dubna.

[Aktualizace] – Aplikace Zonkios verze 2.0.0 s možností investování přímo z Apple Watch je nyní dostupná v App Store. Děje se tak prakticky s dvoutýdenním předstihem oproti původně plánovanému začátku dubna.

Pokud již Zonkios používáte, stačí verzi 2.0.0 nahrát přes Aktualizace App Store. Pokud je právě toto ta funkce, která vás přesvědčila k jejímu používání, můžete si aplikaci Zonkios stáhnout zde. K instalaci do Apple Watch by mělo dojít automaticky. Pokud se vyskytne problém, stačí instalaci ověřit přes iPhone v aplikaci Watch. 

Po dokončení instalace vás čeká ještě jeden krok. V aplikaci Zonkios na iPhone musíte povolit Investování z Apple Watch viz obrázek níže.

Zdroj: Zonkios

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.