Spotify na Apple Watch? Možná v rámci další generace watchOS

Službu pro streamování hudby Spotify využívají miliony lidí po celém světě. Jako hlavní konkurent interní služby Apple Music to však nemá jednoduché. Na rozdíl od ní si totiž hudbu ze Spotify přes Apple Watch nepřehrajete. Změní se v dohledné době tato nerovnováha sil a “pustí” Apple svého konkurenta do Apple Watch?

Vypadá to, že ano. Podle zákulisních informací jednoho ze zahraničních magazínů, by se oficiální aplikace Spotify mohla objevit díky nové platformě StreamKit integrované v rámci watchOS 5. 

Tato funkce by měla údajně umožnit LTE modelům Apple Watch streamování hudby a přijímání notifikací z aplikací třetích stran nezávisle na iPhonu. To, jakým způsobem bude řešeno přehrávání u klasických modelů Apple Watch bez LTE, není prozatím jasné.   

Představení nové generace softwaru, a tedy i aplikace Spotify pro Apple Watch se s největší pravděpodobností dočkáme v červnu na WWDC 2018.

Zdroj: iDB

[Expres zprávy] – To je nový formát pomocí kterého vám budeme servírovat krátké, výstižné články zaměřující se na podstatu věci bez zbytečné “omáčky”. Těšit se můžete na novinky,  tipy, zajímavosti, pohledy do historie i čerstvé prognózy ze světa Applu. 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.