Zlatý iPhone X existuje. Představen však dosud nebyl!

O nové, zlaté variantě iPhonu X se začalo spekulovat již v době, kdy se ještě nazýval iPhonem 8. Nakonec však víme, jak to dopadlo. Tradiční stříbrná a vesmírně šedá. Ptoé zprávy o další barvě iPhonu utichly. Znovu se je podařilo rozvířit v souvislosti s prodeji modelu X a chystanými eventy. Více se dočtete níže. 

Nová barevná varianta má znovu nastartovat prodej iPhone X

Vše vypadalo věrohodně a důkazy včetně fotografií dávaly barvě Blush Gold opravdu realistický ráz. Bohužel na zlatý iPhone X stále čekáme. Nyní do tohoto případu vnesl nové světlo americký úřad FCC – Federal Communications Commision.

Ten zveřejnil fotografie, které jsou součástí dokumentace k jedné z variant iPhone X. Na nich je vidět zlatý iPhone X. Odstínem se však vůbec nepodobá předešlým predikcím, ale současně dostupné zlaté variantě iPhone 8 a 8 Plus. Hlavně světlejší krémový zadní panel. Rámeček spojující zadní část a přední panel má naopak výrazně “originální” zlatou barvu. 

Na všechny fotografie FCC se můžete podívat následující galerii. Pocházejí ze září resp. října loňského roku. 

Z fotografií nepochybně vyplývá, že se jedná opravdu o iPhone X. Objevuje se v nich však jeden matoucí detail. Na fotografii číslo 3 je v popisku uvedeno “LCD display”. Prémiový iPhone však disponuje displejem s technologií OLED. Nicméně, autentičnost smínků potvrdil sám úřad FFC. O jejich pravosti tedy není třeba pochybovat. Je možné, že označení LCD je překlep. 

Možná se i vy ptáte. proč byly fotografie zveřejněny právě nyní. Americký úřad (FFC) totiž musel dodržet zákonnou lhůtu 180 dní po níž musel zachovat mlčenlivost. 

Nicméně, stale není jednoznačně průkazné, co si z těchto snímků vzít. Zda je chápat jako “promarněnou” šanci a neuskutečněný koncept nebo jako budoucí příslib. Nelze totiž stoprocentně vyloučit, že se tohoto iPhonu ještě dočkáme. V tomto se jednotlivé zdroje rozcházejí. 

Zdroj: appleinsider

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.