Apple Watch Series 4 jsou na světě

Apple Watch Series 4 na pódiu Steve Jobs Theater představil Jeff Williams z vedení Apple. Na první pohled se podařilo potvrdit přechodzí úniky o konstrukci zařízení a novém WatchFace.

Displeje se zvětšily o 35 a 32 %. Nabízeny budou varianty 40 a 44 mm. Uprostřed Apple Watch bije zcela nový čip S4, který nabídne díky dvoujádrovému 64bit procesoru až 2x vyšší rychlost. 

Korunka dostala haptickou odezvu pro lepší interakci. Hlasitost reproduktorů se podařilo zvýšit o 50 %. Zcela přepracována byla zadní část hodinek se senzory. Ta je vybavena kombinací keramiky a safírového skla. 

Co se týká nových funkcí. Apple Watch jsou nově schopny zaznamenat pád nositele. Po něm se spustí po časové prodlevě vytáčení tísňové linky. 

Apple Watch rovněž integruje do systému sledování srdečního rytmu na pozadí. Tato funkce je následně schopná upozornit nositele na fibrilací síní a další srdeční komplikace. 

Celo denní výdrž baterie předchozí generace by měla zůstat zachována. 

Verze s hliníkovým šasi budou dostupné ve stříbrné, šedé a zlaté barvě. Stejné barevné verze budou dostupné i v kombianci s šasi z nerezové ocele. 

 

 

Článek budeme postupně doplňovat o další informace a postřehy 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.