Novinky, které se objevily v iOS 11 Beta 6

Šestou beta verzi určenou pro vývojáře vydal Apple v pondělí. Očekávali jsme, že se podle předchozích zvyklostí dočkáme do konce týdne i veřejné beta verze s pořadovým číslem 5. Veřejnou beta verzi mohou testovat všichni uživatelé zapojení do Beta Software Programu. “Běžní” uživatelé si tak prozatím musí vystačit se 4. veřejnou beta verzí. Pojďme se nyní podívat, jaké novinky nejnovětší aktualizace iOS 11 v podobě 6. beta verze přináší. Kromě oprav nahlášených chyb, přináší nová beta verze i řadu změn a novinek.

Nová beta se dočkala “kosmetických” změn jako jsou nové ikony aplikací App Store, Mapy, Připomínky nebo změna animace pro párování AirPods.

Mimo to přinesla nová beta verze i s řadou drobných vylepšení. Mezi jedno z těch nejzajímavějších patří integrace funkce čtečky QR kódu do fotoaparátu. Konečně tak nebude nutné využívat aplikace třetích stran. Mezi další novinky patří to, že spuštění App Store již nezastaví přehrávání hudby. Opravy se dočkaly i chyby funkce Rodinného sdílení. Nově se během konferenčního hovoru s více účastníky budou zobrazovat všechna jejich telefonní čísla. Opravy se také dočkala aplikace Poznámky, která měla problémy se selháním při obnovování dat ze zálohy. Novinek je samozřejmě mnoho a postupně se objevují další. Na více než 60 z nich se můžete podívat na videu umístěném níže. Autorem videa je známý youtube kanál EverythingApplePro. Na videu můžete vidět simultánní porovnání nejaktuálnější beta verze s předchozí beta verzí.