Sportovní řemínky Nike jsou nyní k dispozici pro všechny modely Apple Watch

Apple Wacth Nike + představil Apple v loňském roce. Jak již název napovídá, vznikla ve spolupráci se společností Nike. Již od uvedení se těšili velké popularitě.  Jedná se v podstatě o klasické Apple Watch Series 2 se speciálními řemínky a ciferníky. Právě proto si je řada uživatelů pořizovala. Za stejné peníze jste dostali „něco navíc“. Jak se zdá, „výjimečnost“ Apple Watch Nike + teď dostala vážnou trhlinu.

Apple v rámci jarního eventu „something special“, který proběhl 21. března 2017   představit totiž i několika nových řemínků pro Apple Watch. Pravděpodobně tou nejzásadnější a nejpřekvapivější novinkou je zahájení samostatného prodeje sportovních řemínků Nike, které byly dosud dostupné pouze s Apple Watch Nike +.

Trocha subjektivity

Musíme se přiznat, že z této zprávy máme rozporuplné názory. Zaprvé je třeba uznat, že se tímto otevírá možnost řadě uživatelů, který byli z důvodu nedostupnosti edici Nike + nuceni zvolit a spokojit se s Watch Series 2.

Druhý pohled na věc je naprosto opačný a spíše negativní. Sportovní řemínky byly pro jejich majitele něčím „exkluzivním“. Toto bohužel Apple tímto krokem řadě majitelů edice Nike+ vzal. Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že řemínky se budou dobře prodávat, a o to samožrejmě jde.

„Nové“ řemínky lze objednat z Apple online storu ve třech barevných variantách pro verze 38 mm a 42 mm, a to za cenu 1490 Kč.

řemínky - Watch Series 2 - Apple Watch Nike +