Jak na Apple Watch zjistit na kolik jsou nabita vaše bezdrátová sluchátka

Absence 3,5 mm Jacku u iPhonu, příchod AirPods, bezdrátová sluchátka Beats s čipem W1 to vše a mnoho dalších detailů posouvá fanouškům Applu poslech hudby na jinou úroveň. Ten už se tak dávno netočí pouze kolem iPhonu. Dnes si při poslechu hudby hravě vystačíte i s Apple Watch, což je zejména při venkovních aktivitách více než praktické a velice pohodlné.

Do hodinek stačí pouze nahrát Playlist, připojit bezdrátová sluchátka a poslouchat. No jo, jenže co když např. AirPods vezmete ze stolu, nikoliv z nabíjecího pouzdra nebo už posloucháte delší dobu?

To je přesně moment, kdy nevíte, kolik hudby si vůbec ještě užijete než vám dojde energie. Například sluchátka Beats sice nabízejí kontrolní diody, ale sundávat je z hlavy a hledat diody je opravdu nepraktické. I pro tyto situace existuje ve watchOS elegantní řešení. Hodinky vám pomocí dvou jednoduchých kroků prozradí na kolik jsou sluchátka nebo reproduktor připojené k Apple Watch přes bluetooth nabité.

Jak zjistit na kolik jsou nabita bezdrátová sluchátka připojená k AW

  1. Sluchátka připojte pomocí bluetooth k Apple Watch. V případě problémů s párováním si přečtěte návod s několika radami
  2. Na ploše ciferníku přejděte pohybem prstu od spodní hrany displeje směrem nahoru do Ovládacího centra
  3. Stiskněte ukazatel baterie

Stav nabití baterie připojených zařízení se spolu s jejich názvem zobrazí pod ukazatelem baterie Apple Watch viz obrázek.

Bohužel, stejně jako u iPhonu nemusejí všechna sluchátka a reproduktory tuto informaci zobrazovat. U příslušenství od Applu (AirPods, Beats) fungovalo zobrazení stavu baterie vždy 100%.

Pokud by vás zajímalo, jak získat informaci o nabití baterie příslušenství připojeného k iPhonu, přečtěte si:  JAK NA IPHONU ZJISTIT NA KOLIK JSOU NABITA VAŠE BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.